KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8493486
*
nr 849 3486
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 5 st, Svenolov Ehrén (1927-2004), lösa blad
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 september 2013
kl 18:14:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/9 19:30:16
1
Vinnande bud
27/9 18:07:02
2
700 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik linoleumsnitt lösa blad svenolov ehrén svensk grafik svensk grafiker svensk konst svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer sverige träsnitt
-
5007 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:13
-
5009 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:15
-
5008 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:14
*
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 849 3486
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 5 st, Svenolov Ehrén (1927-2004), lösa blad
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 september 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/9 19:30:16 | 1 | Vinnande bud |
27/9 18:07:02 | 2 | 700 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Svenolov Ehrén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik linoleumsnitt lösa blad svenolov ehrén svensk grafik svensk grafiker svensk konst svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer sverige träsnitt
-
5007 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:13 -
5009 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:15 -
5008 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:14